Torsdag 22:00

Riddu Nuorat kaprer r0lFfa!

På årets ungdomskonsert på Riddu Riđđu har ungdommen i siste liten fått med et til band, som gjør årets program komplett. Siste nytt er at rOlFfa har fått æren av å avslutte showet.

r0lFfa gjester Riddu Riđđu festivalen for andre år på rad. Bandet kommer med hele ti stk for å underholde på torsdag 10. juli. Ungdommen selv er svært fornøyde med å få de flotte karene fra Karasjok med på konserten. - Vi kan garantere at ikke en sjel sitter i ro når det braker løs!gliser leder for årets ungdomscamp Nils Lyshaug.
 
Dette er artistene på årets ungdomscamp:

  • Undefined, kul hip hop fra Tromsø/Nord-Norge
  • Hard Rain, Manndalen
  • Lamestain, Tromsø
  • Destined, Tromsø
  • Cyaneed, Alta
  • rOlFfa, Karasjok 

Campen skilter i tillegg med en splitter ny iPod touch til vinneren av campens rusfri-konkurranse. Det er enda anledning å melde seg på campen ved ankomst. For mer informasjon, se www.riddu.no/ungdomscamp